Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7291
Stary 12.06.2012, 13:28
Cytat:
No czyli jednak Biton to według Ciebie taki żydowski Inzaghi? Czyli jednak bardziej lis pola karnego niż zawodnik do kombinacyjnej gry? Czyli ogólnie potwierdzasz moją teze?
Potrafi zarówno znaleźć się w polu karnym, jak i jebnąąć z dystansu.
Śmieszą mnie celowe deprecjonowanie naszych zawodników, którzy od nas odchodzą (Melikson i Biton). Naprawdę.
No ale plus dla Bednarza, propaganda zaczyna działać.

Dziwne tylko, że Standard potrafił bez mrugnięcia wyłożyć taką kasę za Dudu, takiego słabego napastnika, w dodatku nie umiejącego grać kombinacyjnie
Odpowiedz cytując