Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7290
Stary 12.06.2012, 13:16
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Wskaż mi bramki Lewandowskiego z 25 metrów.
Zobaczymy jak Dudu będzie wyglądał w o wiele mocniejszym zespole.


Tak widziałem, ale to inny typ napastnika. Wskaż mi akcje kombinacyjne np. Izaghiego, Drogby etc.

Według mnie Dudu ma ogromny potencjał, czego nie raz udowadniał. Pożyjemy zobaczymy gdzie będzie choćby za rok, dwa.
Najpierw musi się tam dostać.

No czyli jednak Biton to według Ciebie taki żydowski Inzaghi? Czyli jednak bardziej lis pola karnego niż zawodnik do kombinacyjnej gry? Czyli ogólnie potwierdzasz moją teze?

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, że po sezonie w Wiśle i bramkach w pucharach, jego cena powinna wzrosnąć, to nic tylko pogratulować wynegocjowania kwoty pierwokupu na poziomie 1,6 mln €.
Z drugiej strony to był majstersztyk, tak zabajerować Charleroi, że odstąpili swojego najlepszego (jednego z najlepszych?) zawodnika za paczkę fajek wmawiając im, że kupimy go po sezonie za 1.6 mln euro.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 12.06.2012 o godz. 13:18.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując