Pablo84 napisał(a):

|
Mi sie zwyczajnie wydaje, żę ten chłop od samego początku miał być tylko na wypożyczenie.Nas by nie było stać "nawet" na te 800 tyś euro.
|
Zaryzykowali sprowadzając kosztownych piłkarzy "z nazwiskiem", by wbić się do Ligi Mistrzów. Wtedy to wszystko by się zwróciło z nawiązką. Plan był dobry. Nikt nie przewidział, że APOEL okaże się późniejszą rewelacją Ligi Mistrzów, szkoda.