Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7287
Stary 12.06.2012, 13:01
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Mi sie zwyczajnie wydaje, żę ten chłop od samego początku miał być tylko na wypożyczenie.Nas by nie było stać "nawet" na te 800 tyś euro.
Zaryzykowali sprowadzając kosztownych piłkarzy "z nazwiskiem", by wbić się do Ligi Mistrzów. Wtedy to wszystko by się zwróciło z nawiązką. Plan był dobry. Nikt nie przewidział, że APOEL okaże się późniejszą rewelacją Ligi Mistrzów, szkoda.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując