Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 12.06.2012, 12:53
nero napisał(a):Wyświetl post
gdzieś czytałem że ranking fifa się w którymś momencie liczy.
Już sprawdziłem i wyszłoby, że Grecja by awansowała, a Polska na ostatnim miejscu. Liczy się współczynnik, który oblicza się na podstawie tego, co podałem w poprzednim poście - eliminacji i finałów ME 2008, MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012. Nie ma znaczenia, że Polska nie brała udziału w eliminacjach.
Odpowiedz cytując