nero napisał(a):

|
gdzieś czytałem że ranking fifa się w którymś momencie liczy.
|
Już sprawdziłem i wyszłoby, że Grecja by awansowała, a Polska na ostatnim miejscu. Liczy się współczynnik, który oblicza się na podstawie tego, co podałem w poprzednim poście - eliminacji i finałów ME 2008, MŚ 2010 oraz eliminacji ME 2012. Nie ma znaczenia, że Polska nie brała udziału w eliminacjach.