Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 12.06.2012, 11:05
Czyli teoretycznie najmocniejsza 11 z wzmocnionym środkiem pola. Dobrze.

Tak czy inaczej jeśli Rosja powtórzy swoją grę, szczególnie w ataku to wątpię aby udało nam się uniknąć straconych 2-3 goli.

Nawet jeśli przegramy niewysoko a Czesi zremisują z Grecja mamy spore szanse.
Chociaż według mnie, dzisiaj doświadczenie i dyscyplina greków zwycięży.
Odpowiedz cytując