Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2012, 10:56
archi33 napisał(a):Wyświetl post

To jak donek obnizyl range,skoro 10.04 jest rocznica?Ile razy Lechu pojawil sie w Katyniu za czasow swojej prezydentury?Piloci nie ladowali ,bo byl wybuch?Pewnie nie ladowali,bo przemus po wybudowaniu dworca,podal sie do prokuratury o podejrznie popelnienia przestepstwa.Donek musi isc pod trybunal stanu,a jarka musicie chronic,,bo wam go zabija.Teraz nie ma rocznicy Katynskiej,sa miesiecznice smolenskie.Dlaczego nie tygodnice?spiskowe teorie dziejow i zawisc.
Tak że ruscy dopiero po katastrofie wymieniali żarówki w oświetleniu lotniska, a piloci 10 dostali inne karty podejścia niż 7.

Reszta twojego wpisu to bełkot otumanionego leminga, w którym szukanie sensu to duża naiwność. Dlatego pozostanę przy parsknięciu śmiechem
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując