Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2122
Stary 12.06.2012, 10:53
Chciałeś powiedzieć, że 3/4 tutaj wypowiadających się z "Waszej" strony jest takimi specjalistami, bo zażarcie podważają ustalenia profesorów... Ja raczej czytam i polegam na ustaleniach osób kompetentnych. Nie czepiam się Artymowicza za postawę słowną - podałem Ci już linka (ktoś inny kolejnego) co te wyliczenia są warte i jak zachowuje się Artymowicz.

Skrzydło poleciało tylko na 12 metrów - ja mu wierzę, fizykiem nie jestem. Zrobił symulację na sprzęcie, który do takich celów służy (rozumiem, że dla Ciebie bardziej realny jest samoczynny lot skrzydła na ponad 100 metrów? Zważywszy, że brzoza została ponoć ścięta na wysokości kilku metrów to bardzo ciekawa teoria...).

Dorabianie wybuchów? Nikt wybuchu nie dorabia - jest tylko mowa, że rejestrator zapisał dwa duże wstrząsy co w połączeniu ze stanem wraku i wypowiedziami świadków (słyszeli eksplozje) daje podstawy do takich teorii.

"Dla mnie, tak jak dla większości Polaków" - to jest naprawdę dobre Szpen...
Odpowiedz cytując