Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 12.06.2012, 09:19
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A Dudka nie gra za Rybusa przypadkiem, gdzie mi się wczoraj w TV pokazała ta nasza choineczka na dziś, i Obraniak tam był.
Faktycznie. Nie zmienia się jednak taktyka.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 12.06.2012 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując