Mario Nh napisał(a):

Dlatego Smuda chce zagęścić środek pola. Dudka za Obraniaka, jakiś pomysł w tym jest.
|
A Dudka nie gra za Rybusa przypadkiem, gdzie mi się wczoraj w TV pokazała ta nasza choineczka na dziś, i Obraniak tam był.
Co do meczu, to dużych szans nam nie dają, no ale Dania też miała teoretycznie przegrać z wyżej rozstawioną i wskazywaną na jednego z faworytów Holandią a wiemy jak się skończyło.
Mecz meczowi nierówny, wiadomo że po pierwszym meczu każdy kto widział jak Ruscy pojechali Czechów, to faworyt dzisiejszego meczu może być tylko jeden, ale Euro to Euro więc wszystko się może zdarzyć.
Liczę na niespodziankę, Ukraina może ze Szwecją to i my możemy z Rosją
