Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 12.06.2012, 08:23
snyrting napisał(a):Wy¶wietl post
Czasami ma się wrażenie, że dla FIFY kibice na stadionie to w tym całym biznesie zbędny dodatek.
Dopoki nie wynaleziono telewizji bylo inaczej. Teraz na stadionie mamy 40 tys. osob a przed telewizorami 150 mln.
Odpowiedz cytuj±c