Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7279
Stary 11.06.2012, 23:55
Poszedł do lepszego klubu,ja mu życzę powodzenia to był fajny gość i bardzo dobry piłkarz z przyszłością
A co do Wisły źle to wygląda,stoimy w miejscu
Klub nie ma kasy czy nie potrafi jej robić? Wisła ma w Małopolsce olbrzymi potencjał na duże zarobki ale niestety właściciel albo się nie zna albo ma złych doradców,strzelam to drugie

Nie wiem czy nie lepiej było pozbyć się słabych a zostawić dobrych a narazie to pozbywamy się wszystkich

Obawy co do polityki pana Bednarza zaczynają się sprawdzać
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.06.2012 o godz. 00:01.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując