Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7278
Stary 11.06.2012, 22:09
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Tu potwierdzenie, albo źródło tamtej informacji.

http://www.one.co.il/Article/11-12/3...,0/201138.html

Dostanie 350 tysięcy za sezon.

Myśle, ze to było zaporą.
Zapomnijcie a takich transferach, płacach. Bieda aż trzeszczy.
Odpowiedz cytując