Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7277
Stary 11.06.2012, 21:55
Hahaha niezle jaja jak za tyle tylko Biton przeszedł do Standardu. Smiech mnie ogarnia, ze nie mielismy tak małej kwoty na Niego. Teraz trzeba sie martwic
Odpowiedz cytując