Wyświetl pojedynczy post
C@sper
Banita
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7276
Stary 11.06.2012, 21:27
Dudu dla Nas zrobił swoje.szkoda jedynie tego,że to My wypromowaliśmy tego piłkarza i nie mamy z tego zupełnie nic.Pora wrócić do czasów kiedy zawodnicy w Wiśle należeli do klubu a nie opieramy pierwszą 11 na wypożyczonych zawodnikach,bo jeśli ich później nie wykupujemy to to zwyczajnie sensu nie ma.
Odpowiedz cytując