Dudu dla Nas zrobił swoje.szkoda jedynie tego,że to My wypromowaliśmy tego piłkarza i nie mamy z tego zupełnie nic.Pora wrócić do czasów kiedy zawodnicy w Wiśle należeli do klubu a nie opieramy pierwszą 11 na wypożyczonych zawodnikach,bo jeśli ich później nie wykupujemy to to zwyczajnie sensu nie ma.
