Ventigo napisał(a):

|
ps. jeśli nie mieliśmy 800 tyś na zawodnika klasy Bitona to zapomnijcie o Kupiszu.
|
Skąd wiesz jakie warunki Charleoi postawił Wiśle (o ile nawet klauzuli nie było)? Może teraz skoro już wiedzą, żę Wisła go nie chciała postanowili zejść z ceny.