Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7275
Stary 11.06.2012, 20:48
Ventigo napisał(a):Wyświetl post
ps. jeśli nie mieliśmy 800 tyś na zawodnika klasy Bitona to zapomnijcie o Kupiszu.
Skąd wiesz jakie warunki Charleoi postawił Wiśle (o ile nawet klauzuli nie było)? Może teraz skoro już wiedzą, żę Wisła go nie chciała postanowili zejść z ceny.
Odpowiedz cytując