Drozd napisał(a):

Najogólniej się zgadza, tylko waluta może nie była najmocniejsza, ale 30% mocniejsza niż dzisiaj. Zastanawia tylko z czego się cieszysz . Widzisz już urwisko?
|
proponuje abyś jeszcze raz przeczytał moja wypowiedz ,tylko ze zrozumieniem,bo czas Ci się pomylił.
Jaka ranga wizyty została obniżona?Po prostu ambicja nie pozwoliła im lecieć razem,a to nie chodziło chyba o to,tylko o pamięć o Katyniu.Przypominam również ze wylot z Wawy do Smoleńska był opóźniony,z powodu lenistwa niektórych wylatujących.Ciężko im było dupę wcześniej ruszyć na samolot.