bonawentura napisał(a):

Rany! Nie mam słów, bo sprowadzanie graczy z Bałkanów to istne nieporozumienie, w lidze polskiej żaden z nich się nie sprawdzi. Ewentualnie Iliev czy Ljuboja to piłkarze przyzwoitej jakości.
Jeśli chcemy mieć kadrę która może coś ugra w przyszłym sezonie, to musimy 2-3 młodych dobrze rokujących sprowadzić. Czyli Gajosa, Nowaka + kogoś trzeciego.
A tak poza tym, to szukanie piłkarzy wydaje mi się nieco chaotyczne. Pełen chaos. Nie ma żadnego celu transferowego, tylko zwykła łapanka. Jak to się skończy? Zobaczymy 1 czerwca 2013 roku.
|
Etam więcej luzu. Martwie się jedynie by nie mieli nadwagi, no i żeby potrafili wymienić z dwa podania.
Zdziś Kapka na pewno jakieś perełki na Bałkanach wyłowił.