Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14020
Stary 11.06.2012, 18:06
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Rany! Nie mam słów, bo sprowadzanie graczy z Bałkanów to istne nieporozumienie, w lidze polskiej żaden z nich się nie sprawdzi. Ewentualnie Iliev czy Ljuboja to piłkarze przyzwoitej jakości.

Jeśli chcemy mieć kadrę która może coś ugra w przyszłym sezonie, to musimy 2-3 młodych dobrze rokujących sprowadzić. Czyli Gajosa, Nowaka + kogoś trzeciego.

A tak poza tym, to szukanie piłkarzy wydaje mi się nieco chaotyczne. Pełen chaos. Nie ma żadnego celu transferowego, tylko zwykła łapanka. Jak to się skończy? Zobaczymy 1 czerwca 2013 roku.

Etam więcej luzu. Martwie się jedynie by nie mieli nadwagi, no i żeby potrafili wymienić z dwa podania.
Zdziś Kapka na pewno jakieś perełki na Bałkanach wyłowił.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując