Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17639
Stary 11.06.2012, 11:48
marcinaski napisał(a):Wyświetl post
Brytyjczycy nie do końca, bo ta część paktu fiskalnego dotyczyć ma tylko państw strefy euro
OK. Zamiast Brytyjczyków można spokojnie wpisać Francuzów. Jak do tej pory szli rączka w rączkę z Niemcami ale mam graniczące z pewnością przekonanie że w momencie gdy okaże sie że Niemcy będą próbowali założyć socjaliście kaganiec na planowane przez niego zwiekszenie wydatków żabojad zacznie kąsać.