marcinaski napisał(a):

|
Brytyjczycy nie do końca, bo ta część paktu fiskalnego dotyczyć ma tylko państw strefy euro
|
OK. Zamiast Brytyjczyków można spokojnie wpisać Francuzów. Jak do tej pory szli rączka w rączkę z Niemcami ale mam graniczące z pewnością przekonanie że w momencie gdy okaże sie że Niemcy będą próbowali założyć socjaliście kaganiec na planowane przez niego zwiekszenie wydatków żabojad zacznie kąsać.