wanciak86 napisał(a):

a ja się wyłamie z szeregu, i powiem Wam , że przyszły sezon obędzie się bez jakichkolwiek konkretnych wzmocnień u Nas, u Was, i we wszystkich innych drużynach. Poprostu będzie letarg
|
Jaga, Korona, Ruch - już pewne transfery zrobione. U nas Głowacki póki co, ale przydałaby się jakość przede wszystkim z przodu.