Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56825
Stary 10.06.2012, 21:53
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
a ja się wyłamie z szeregu, i powiem Wam , że przyszły sezon obędzie się bez jakichkolwiek konkretnych wzmocnień u Nas, u Was, i we wszystkich innych drużynach. Poprostu będzie letarg
Jaga, Korona, Ruch - już pewne transfery zrobione. U nas Głowacki póki co, ale przydałaby się jakość przede wszystkim z przodu.
Odpowiedz cytując