Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56824
Stary 10.06.2012, 21:07
a ja się wyłamie z szeregu, i powiem Wam , że przyszły sezon obędzie się bez jakichkolwiek konkretnych wzmocnień u Nas, u Was, i we wszystkich innych drużynach. Poprostu będzie letarg
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując