Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 10.06.2012, 19:32
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
W meczu z Rosją to oni będą prowadzić gre. My bedziemy kontratakować. A to umiemy najlepiej. W tym widze nasza szanse.
A czemuż to oni mają prowadzić grę ? oni remis wezmą w ciemno, po dwóch meczach będa mieć wtedy 4 pkt. To PZPN musi atakować a Sborna kontrować a nie na odwrót. Oni nic nie muszą.

Włosi i Hiszpanie zagrali tak aby nie zrobić sobie krzywdy, jakby wiedzieli,że mają przecież pewne punty z Irlandią i Chorwację. Fajnie by było jakby ktoś im utarł nosa
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując