qqq_b napisał(a):

|
W meczu z Rosją to oni będą prowadzić gre. My bedziemy kontratakować. A to umiemy najlepiej. W tym widze nasza szanse.
|
A czemuż to oni mają prowadzić grę ? oni remis wezmą w ciemno, po dwóch meczach będa mieć wtedy 4 pkt. To PZPN musi atakować a Sborna kontrować a nie na odwrót. Oni nic nie muszą.
Włosi i Hiszpanie zagrali tak aby nie zrobić sobie krzywdy, jakby wiedzieli,że mają przecież pewne punty z Irlandią i Chorwację. Fajnie by było jakby ktoś im utarł nosa
