|
Kłócicie się cały czas o Bednarza... pozwolę sobie wtrącić swoją krótką opinię...
Bednarz jest Legionistą... to wystarczy... uważam że błędem było zatrudnienie go...
Pamiętam (teraz nie mogę znaleźć linku) wywiad z Jóźwiakiem z 2010r?, który mówił że Bednarz po zakończeniu współpracy z Wisłą szuka piłkarzy (współpracuje) z Legią, ponieważ ten klub jest bliski jego sercu (czy jakoś tak)
Jeśli chodzi o transfery, to mam nadzieje że po cichu w zamieszaniu związanym z Euro załatwiani się kolejny piłkarze, ponieważ jakby nie patrzeć ktoś musi przyjść w miejsca graczy z którymi się pożegnaliśmy.
|