Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56815
Stary 10.06.2012, 14:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości - jakie wyniki w lidze z "łysym" w składzie osiągaliśmy?
Przyszedł na gotowe, odszedł, jak zaczeło się sypac. I to, że odszedl w niby niezłym jeszcze miejscu dla Wisły o niczym nie świadczy-nie stworzył podstaw do normalnego rozwoju.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując