serek.c2 napisał(a):

|
Tak z ciekawości - jakie wyniki w lidze z "łysym" w składzie osiągaliśmy?
|
Przyszedł na gotowe, odszedł, jak zaczeło się sypac. I to, że odszedl w niby niezłym jeszcze miejscu dla Wisły o niczym nie świadczy-nie stworzył podstaw do normalnego rozwoju.