Towarzysz Generał napisał(a):

|
Szkoda, że wyłączyłeś pw, bo lepiej byłoby to tak załatwić... Kolejny raz - trzymaj się tego swojego postanowienia z nieodpowiadaniem na moje posty. Daj mi ignora czy coś. Jak już musisz odpisywać to przynajmniej czytaj ze zrozumieniem.
|
Sam sobie daj ignora i koniecznie ołtarzyk dla Jacusia buduj, zaś jeśli nie umiesz czytać cudzych tekstów ze zrozumieniem to nie przypisuj swoich wad innym.
_______
MP zdobyliśmy mimo Jacusia, a nie dzięki niemu ot różnica, bo siłą drużyny to byli już zastani przez niego piłkarze. Aż strach pomyśleć jakby "genialny" legionista zastał to od czego zaczynała Valckx.
PS. Ach ci wielbiciele Bednarza, niby nie bronią , a zażarcie z ogniem w oczach ..bronią ..noo ołtarzyk koniecznie
Problem w tym że Wielce Szanowny Pan Jacek Bednarz już pokazał co potrafi, a jego kolejne wejście na wiosnę tego roku już pokazało profesjonalizm ...czyli zdemotywowanie ekipy na maxa.. Doprawdy ciężko zrozumieć tych co wierzą w " Bednarzowski cud".
_______
Co nie zmienia faktu że kibicować Wiśle będę jak zwykle w każdym meczu, ot taka nasza rola , z Jacusiem czy bez to Nasza Wisła , szkoda jedynie że zamiast sie perspektywicznie rozwijać , to najwyraźniej znowu sie zwijamy.
A transferów na newralgiczne pozycje, jak nie było , tak nie ma ..