Sialalalala napisał(a):

Timothy Bradley pokonał Manny Pacquiao tym razem jak widać sędziowie mu nie pomogli powinna to być jego druga porazka z rzędu !
|
Szkoda, ze walki zapewne nie widziałeś - bo gdybyś widział głupot byś nie pisał. Manny spokojnie wygrał. Rewanż był jednak wskazany (pieniążki) więc wygrał zdaniem sędziów Bradley.