Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56811
Stary 10.06.2012, 13:53
Ups, skojarzyłem początek sezonu, mój błąd.

Ja nie twierdzę, że Bednarz jest świetnym dyrektorem sportowym bo nie jest. Valckx sprowadził nam piłkarzy świetnych, ale to co pisze milosz to jawna manipulacja wypowiedziami. Przeglądając ten temat nie zauważyłem by ktoś "budował ołtarzyk Jacusiowi" i to mnie w....ia bo jak nic, nienawidzę takich pomówień.

Bednarz ma swój rok na pokazanie, że nadaje się do czegoś. Jak s.......i to wyleci a my znów będziemy szukać dyrektora sportowego. Takie rzeczy tylko w Wiśle.
Odpowiedz cytując