labtec napisał(a):

" [I]
Dziwi tylko, że TVP1 ( która jest zawsze TV opozycyjną w stosunku do rządu ) nie podchwyciła tego temu i nie nagłaśnia jakie to kuriozum !
|
PO już dawno przejęła TVP. Jej prezesem jest działacz PO Dworak, więc nic nie będzie nagłaśniać.