Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17630
Stary 09.06.2012, 20:00
labtec napisał(a):Wyświetl post
" [I]
Dziwi tylko, że TVP1 ( która jest zawsze TV opozycyjną w stosunku do rządu ) nie podchwyciła tego temu i nie nagłaśnia jakie to kuriozum !
PO już dawno przejęła TVP. Jej prezesem jest działacz PO Dworak, więc nic nie będzie nagłaśniać.