ociec Ciemka napisał(a):

|
He he he! Miłośnicy bezwłosego Jacka w natarciu. Zbawca Wisełki!, korne hołdy mu składajcie!
|
A najzabawniejsze jest to, że nie mają żadnych merytorycznych argumentów, bo z jednej strony wiele udanych transferów w oparciu o obserwacje piłkarzy, a z drugiej jeden fuks z Marcelo..
___________
PS Do tekstu poniżej .. Skoro użytkowniku
Gervas piszesz nonsensy broniące Jacusia to sam sobie jesteś winien, moja rada najpierw pomyśl później pisz ..