Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56802
Stary 09.06.2012, 19:16
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
He he he! Miłośnicy bezwłosego Jacka w natarciu. Zbawca Wisełki!, korne hołdy mu składajcie!


A najzabawniejsze jest to, że nie mają żadnych merytorycznych argumentów, bo z jednej strony wiele udanych transferów w oparciu o obserwacje piłkarzy, a z drugiej jeden fuks z Marcelo..

___________
PS Do tekstu poniżej .. Skoro użytkowniku Gervas piszesz nonsensy broniące Jacusia to sam sobie jesteś winien, moja rada najpierw pomyśl później pisz ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 09.06.2012 o godz. 20:19.
Odpowiedz cytując