|
Zupełnie przypadkowo wciskając zły numer kanał na jakiejś holenderskiej stacji zobaczyłem znaną twarz. Był to Stan Valckx który dyskutował z innymi ekspertami w jakimś programie o EURO2012.
Widać było, że był z lekka podkur, a inni eksperci uśmiechali się ironicznie słysząc to co mówi, generalnie widać było że miał zupełnie innym pogląd niż pozostali panowie.
Odgłosy dżungli wyemitowane w ich materiale było wyraźnie słychać. Nie wiem czy materiał był zmanipulowany czy rzeczywisty tak czy inaczej małpy słychać było. Valckx skomentował to nawet słowem "incydental " co spoktało się ze śmiechem pozostałych panów.
Napisałem to dlatego, że ktoś nie dawno oskarżał Valckxa że plecie głupstwa na użytek holenderskich mediów. To bzdura.
edit: Nie mam kompleksów innych krajów, oraz nie sprawdzam co sądzą oraz myślą o nas zagranicą choć nie ukrywam że zaciekawiła mnie zachowanie Stana, który odszedł praktycznie bez słowa.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.06.2012 o godz. 19:08.
|