Gervas napisał(a):

Melikson został wyszukany i był wielokrotnie obserwowany, a Marcelo trafił do nas z przypadku.
Stan sprowadził wielu dobrych piłkarzy jak Melikson, Genkow czy Pareiko, a twój Bednarz jest dla Ciebie idolem pewnie tylko dlatego że ..jest Polakiem, zaś Stan jest zły bo jest "obcy", bo to "paskudny" Holender. ..