Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2210
Stary 09.06.2012, 17:15
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Eee no, demonizujesz niebezpieczeństwo chyba. Znam wiele osób chodzących na piechotę na mecze i jakoś nikt lania w ostatnich latach nie dostał. Nie ma przecież obowiązku szalikiem wymachiwać przez całe miasto idąc samemu (choć "honorowo", pewnie wielu powie, byłoby machać i oberwać ).
Nie sądzę, żeby to był powód.
Obawiam się, że nie przybywa "dzięki" takim, i w Wiśle i w Cracovii, co to jak zobaczą szalik przeciwniczki zza Błoń to uznają za "patriotyczny" obowiązek mordę obić i szalik zabrać.

Ty za to pamiętasz jak na stadion sie biegło prawda?

Zapytaj starszych kolegów co się działo jak nie było "takich co jak zobaczą szalik przeciwniczki zza Błoń to uznają za "patriotyczny" obowiązek mordę obić i szalik zabrać"
Odpowiedz cytując