Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2204
Stary 09.06.2012, 14:00
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tutaj akurat się pogrążyłeś bo polityka miłości wobec parchów spowodowała że urośli w siłę w porównaniu z tym co było w latach 80tych i nie dlatego nie ma 30 tys. na meczu że ktoś krzyknie "k.urwa" ale dlatego że wiele osób samotnych po prostu nie ma szans dotrzeć z szalikiem na mecz.


I właśnie dzięki takim ludziom, których tutaj wyzywacie od małp, debili, zwierząt i innych rzeczy jest szansa że Kraków będzie znowu w 99% nasz i na meczach będzie nadkomplet.


Dzięki takim ludziom jak Wy na pewno kibiców nie przybędzie.
Kocur, ja wiem, że napiszę teraz coś niepopularnego. jak ktoś chce to na mecz dotrze. Z szalikiem czy bez. Wiem, że z niektorych osiedli trudno, albo wręcz niemożliwe jest wyjść w barwach. Nie namawiam nikogo, żeby zgrywał kozaka i za wszelką cenę docierał w barwach na stadion.
Piszesz, że dzieki tym najbardziej "zaangażowanym" jest szansa, że Kraków będzie znowu w 99% nasz i na meczach będzie nadkomplet.
Jak to sobie wyobrażasz? Eksterminujemy pasiaków? Wiesz do czego zmierza to, co piszesz?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując