Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.06.2012, 13:59
Eee no, demonizujesz niebezpieczeństwo chyba. Znam wiele osób chodzących na piechotę na mecze i jakoś nikt lania w ostatnich latach nie dostał. Nie ma przecież obowiązku szalikiem wymachiwać przez całe miasto idąc samemu (choć "honorowo", pewnie wielu powie, byłoby machać i oberwać ).
Nie sądzę, żeby to był powód.
Obawiam się, że nie przybywa "dzięki" takim, i w Wiśle i w Cracovii, co to jak zobaczą szalik przeciwniczki zza Błoń to uznają za "patriotyczny" obowiązek mordę obić i szalik zabrać.
Powód: przecinki
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 09.06.2012 o godz. 14:04.
Odpowiedz cytując