|
Co do stadionu to tylko przypomnę, że miał być mniejszy. Projekt został zmieniony właśnie przez EURO i m.in. dlatego jest tak "brutalnie piękny" oraz za duży na nasze możliwości. Dodatkowo musimy przy okazji każdego meczu dopłacać, bo utrzymanie większego stadionu kosztuje więcej.
Druga sprawa - ludzie przyszli na stadion ponieważ za darmo mogli zobaczyć gwiazdki. Nie przyjdą na mecze Wisły, bo mecze naszej drużyny nie spełniają żadnego z tych warunków.
Trzecia sprawa - byłem na tym treningu na sektorze D i nie słyszałem tych pohukiwań.
|