|
Przepraszam. W dalszym ciągu kasuję w tym wątku posty nie pasujące do tematu, ktory z zalozenia ma byc sportowy.
W dalszej kolejności będę edytował posty i pozostawiał tylko rozkminy sportowe, a wszelkie inne (kibice, organizacja, prasa, itd...) usuwał
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|