palikot napisał(a):

A czy kibole coś tym ludziom krzyczeli, bili ich? To, że sobie przyszli pokrzyczeli Fuck Euro, to od razu znaczy, że coś komuś przeszkadza?
|
Nie rozumiecie najprostszej sprawy:
Nie ten czas, nie to miejsce.
Otwarty trening
zorganizowano dla ludzi, którzy chcieli przyjść żeby "z bliska zobaczyć reprezentację Holandii".
Nie dla oszołomów, ktorzy szukają byle pretekstu by obnosić się ze swoim fałszywie pojmowanym patriotyzmem.
Obecność tych oszołomów byał nikomu niepotrzebna i wręcz szkodliwa.
Jesli są tak patriotyczni (choć dla mnie to nie powinni sobie zapitych pysków wycierać tym słowem), niech zorganizują dziś, jutro, "patriotyczny przemarsz" na Rynku Głownym. Wiele nie trzeba. Zgłoszenie do Urządu Miasta, zebranie niewielu zainteresowanych i ... marsz.
Ale nie... Łatwiej jest wpakowac się w impreze zorganziowaną przez innych i zrobic z niej burdel.
Dla mnie
to nie patriotyzm, to oszołomstwo i warcholstwo.