DevilMayCry napisał(a):

hahhaah pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff - i tak balonik pękł!!!!
Już widzę ten wysyp anty-Eurofili jutro rano!!
Coś a'la Zieńczuk i pewien grecki zespół 
ja dodałbym jeszcze barszczyk z uszkami ("za tvn") na kolację.... (j/w)
Dobrze, że dziś w porównaniu do "farbowanych lisów" niemcy i portugalczycy nie "poradzili" sobie pod adaśkiem...
|
Hahaha, chcialbys frustracie

Mimo remisu na w calym centrum Warszawy od Nowego Swiatu az po palac Kultury byla jedna wielka impreza do
poznych godzin nocnych. Fajnie. Ciekwe co by sie dzialo jakbysmy wygrali ?
Co do meczu to szkoda szans w pierwszej polowie, druga zdecydowanie dla Greków i po tym karnym to jednak
trzeba się cieszyć, żde euro nie skonczylo sie dla nas pierwszego dnia.
Zabrakło zmian ale w sumie nie wiem kto miałby wejść za kogo.
Szkoda bo patrząc na to się działo wczoraj na ulicach i te tłumy w strefie kibica myślę sobie, że ten naród potrzebuje i zasłużył na jakiś pozytywny moment do świętowania
Co do meczu z Rosją to mecz meczowi nierówny.