|
Na mecz z Rosja potrzebne sa nastepujace zmiany abysmy nie przegrali meczu.
Tyton - Piszczek, Wojtkowiak, Perquis, Wawrzyniak - Blaszczykowski, Murawski, Polanski, Mierzejewski, Grosicki - Lewandowski
Natomiast ja bym juz teraz wywalil Smude na zbity pysk dopoki jest jeszcze cien szansy na wysjcie z grupy.
|