Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2169
Stary 09.06.2012, 08:00
palikot napisał(a):Wyświetl post
A od kiedy na stadionie się politykuje?
Ja mówie o czymś innym. Na stadionie raczej manifestuje się swoje poglądy polityczne, tak samo jak robi się to w kościołach, jak ksiądz na kazaniu mówi o polityce, tak jak w szkołach, gdzie się czasem też o tym mówi.
No patrz pan, a ja myślałem, że na stadion się przychodzi kibicować.
To mi jeszcze wytłumacz, jakie poglądy manifestujesz drąc się JJJBG, a jakie śpiewając hymn Wisełki.
Chyba ci się wszystki po....liło zupełnie jak księdzu, co na kazaniu zapomniał, kto go zatrudnia i po co
palikot napisał(a):Wyświetl post
HAHA RIPOSTA ROKU o polityce mówi - on też za
Brawo, celnie,

Głupszej nie czytałem, nie tylko w tym roku. Naprawdę trafiony masz nick

SV_ napisał(a):Wyświetl post
....
Tak mam w dupie ze jakaś małpa z zachodu szukająca sensacji i robiąca wszystko(!) za eurocenty napisze w swoim brukowcu ze to u nas są małpy.
Napisali, że kibole zachowują się jak małpy na stadionie i to za darmo -


Cytat:
Od Spoconego Janka trzymam się zdala, chociąz mi bliżej do niego niż Tusków, Lat, Smud i innego chłamu. Mam w dupie euro, mam w dupie reprezentacje PZPN(!). Na orzełka plują najebusy janusze nie szanujące barw narodowych. Wywieszające profanacje flagi(tyskie), obtaczający lusterka samochodowe, przyklejający sobie do szyb itp. O malowaniu flag na mordach szyjach głowach rekach nie wspomnę, brakuje jeszcze żeby se na dupie namalowali.|
Chyba bardzo blisko ....

Cytat:
Ludzie wierzący w polski sukces na euro i dlatego byli na treningu holendrów - coś Ci się tu kupy nie trzyma. Piłka na wysokim poziomie była w Krakowie już nie raz, i to w większych wydaniach niż paru Holendrów.
Spoko nikt tutaj nei neguje ze można sobie oglądnąc grajków biegających w kółko i robiących skrętoskłony. Was to bawiło? Ok Dla mnei to nuda.
Tutaj chodzi o to żę trzeba mieć trochę szacunku do siebie, swoich barw klubowych, narodowych. Co trzeba mieć w głowie żeby się spuszczać z radości na treningu Holendrów ubranym w pomarańczową koszulkę gdy jeden gej z drugim kopnie prosto piłkę?
Co trzeba mieć w głowie, żeby takie pierdoły pisać Ciebie nudzi, innych bawi - raz to (wydaje się) rozumiesz, za chwilę już nie. Mało stabilnie po kopułą ...
O gejach w reprezentacji Holandii masz dane na podstawie własnego doświadczenia


Cytat:
No i tak się składa że są osoby które mają większe prawo nazywać się kibicami Wisły w przeciwieństwie do innych którzy za Wisła są tylko gdy jest na 1szym miejscu a bilety są tanie/za darmo. I to właśnie Ci drudzy w olbrzymiej większości przyszli na ten zasrany trening.
Hehe - będę zgadywał - jesteś jednym z NICH .
Na trening przyszli ci, co chcieli trening Holendrów pooglądać, a nie kibice Wisły ,choć i ich było tam pewnie wielu.

Cytat:
Potrzeba była i to mega potrzeba. Dzięki tym kilkudziesięciu osobą Kraków nie jest zhanbiony do reszty przez eurodupowłazów, zaślepione marionetki.
A to już mistrzostwo świata
Ty na prawdę myślisz, że poza tym, że wyszliście na troglodytów udających małpy, na tępaków zatrzymanych w rozwoju na długo przed wojną secesyjną, których niestety za sprawą mediów kojarzyć będą teraz z Krakowem i Wisłą, coś zdziałaliście
Jak nic przypomina mi się powiedzonko o gównie co się do statku przykleiło i mówi "płyniemy".
Nieco nadmiarowo traktujesz wasze "osiągnięcia"
Ten diler ci nie służy.
Odpowiedz cytując