Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
56792
08.06.2012, 22:14
kacpaw91 ogólnie mamy zbieżne poglądy jak widzę.
No nic, zobaczymy jak będzie okienko wyglądać. Entuzjazmem Bednarz nie napawa natomiast dramatem, jak za sławetnych 'bramkarskich testów', już albo jeszcze nie wieje. Zobaczymy.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz