Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56792
Stary 08.06.2012, 22:14
kacpaw91 ogólnie mamy zbieżne poglądy jak widzę.

No nic, zobaczymy jak będzie okienko wyglądać. Entuzjazmem Bednarz nie napawa natomiast dramatem, jak za sławetnych 'bramkarskich testów', już albo jeszcze nie wieje. Zobaczymy.
Odpowiedz cytując