Grantar napisał(a):

|
Oczywiście że lepiej odkupić Lewandowskiego ... testować nie trzeba. Tak - to jest profesjonalizm. Zgadzam się.
|
Lewandowskiego to akurat mogliśmy mieć, ale "fachura" Bednarz, transfer wówczas możliwy, nam .. zablokował, że niby za słaby na Wisłę ...Co innego Beto, Matusiak ..