Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56790
Stary 08.06.2012, 20:58
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że lepiej odkupić Lewandowskiego ... testować nie trzeba. Tak - to jest profesjonalizm. Zgadzam się.
Lewandowskiego to akurat mogliśmy mieć, ale "fachura" Bednarz, transfer wówczas możliwy, nam .. zablokował, że niby za słaby na Wisłę ...Co innego Beto, Matusiak ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 08.06.2012 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując