kacpergawlo napisał(a):

|
To podaj chociaż dwa nazwiska ludzi testowanych DO PIERWSZEGO ZESPOŁU (ba, z zamysłem na pierwszy skład) z jakiegoś poważnego klubu. Czekam.
|
http://www.pilkarskiefakty.pl/news/j...ment,7969.html
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...romna-podwyzka
Dwa przykłady na łapu- capu znalezione w ciągu 1 minuty.
Oczywiście że lepiej odkupić Lewandowskiego ... testować nie trzeba. Tak - to jest profesjonalizm. Zgadzam się.