Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 08.06.2012, 20:45
Meczu nie oglądałem widziałem chyba ze 3 sceny z meczu jedna to gol Lewgo druga to wylot Szczęsnego i trzecia obrona Przemka brawo!.Jak zawsze dajemy dupy na ważnej imprezie.Jest? szansa na ogranie Czechów, z Ruskimi będzie ostry wp..ol.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując