Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
A29L
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
2151
08.06.2012, 18:15
Mam nadzieje że te tłumy "normalnych" kibiców pojawią się na spotkaniu SKWK lub przy najbliższej okazji podejdą pod gniazdo i wyjaśnią pewne kwestie które ich tak bolą w 4 oczy a nie poprzez kabel.
A29L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A29L
Znajdź inne posty napisane przez A29L