Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 08.06.2012, 15:57
Padre napisał(a):Wyświetl post
Haha, szacunek za to ze sam obraza czesc uzytkownikow, a jak ktos po nim i jemu podobnych pojedzie to zbrodnia?
Moralnosc Kalego po prostu.
Zeby bylo uczciwie i zeby mozna bylo mowic o jakimkolwiek szacunku, to szanowny moderator powinien sobie tez zafundowac bana. W koncu jesli tak sie burzycie o 'demokracje' i 'rowne prawa dla wszystkich' na stadionie, to moze zacznijcie od rownosci na forum.
Przepraszam... kogo obraziłem imiennie?
Byłes na teningu?
Udawałeś goryla?
Zachowywałeś się tak, żeby dać mediom pretekst do najeżdzania na Kraków i na Wisłę oraz jej kibiców?

Jesli nie, to Cie nie obraziłem.
Jesli byłeś i robiłeś to wszystko, to po prostu postawiłem diagnozę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując