Padre napisał(a):

Haha, szacunek za to ze sam obraza czesc uzytkownikow, a jak ktos po nim i jemu podobnych pojedzie to zbrodnia?
Moralnosc Kalego po prostu.
Zeby bylo uczciwie i zeby mozna bylo mowic o jakimkolwiek szacunku, to szanowny moderator powinien sobie tez zafundowac bana. W koncu jesli tak sie burzycie o 'demokracje' i 'rowne prawa dla wszystkich' na stadionie, to moze zacznijcie od rownosci na forum.
|
Przepraszam... kogo obraziłem imiennie?
Byłes na teningu?
Udawałeś goryla?
Zachowywałeś się tak, żeby dać mediom pretekst do najeżdzania na Kraków i na Wisłę oraz jej kibiców?
Jesli nie, to Cie nie obraziłem.
Jesli byłeś i robiłeś to wszystko, to po prostu postawiłem diagnozę