Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56781
Stary 08.06.2012, 15:46
raindog napisał(a):Wyświetl post
Nie można na pewno mówić, że źle szukał nowych piłkarzy, gdyż po prostu ich nie szukał, tylko udał się na urlop. ...stąd graliśmy w tym meczu z Łobo na obronie, a w sezonie nie mieliśmy piłkarzy, by zapełnić ławkę rezerwowych.

Cóż można powiedzieć - nasze spojrzenie na stanowisko dyrektora sportowego, po okresie rządów Stana, nie będzie już takie samo... O ile Bednarz jako tako sprawdzał się, gdy odnosiliśmy go do ekstraklasowej rzeczywistości, to teraz po zobaczeniu, jak to wygląda na zachodzie, jego wcześniejszy okres rządów wydaje się śmieszny - zwykła amatorka i improwizacja.
True.

Dodam jeszcze, dla przy pomnienia, iż styl pracy Bednarza podsumować można jednym wielkim 'nie da się'.

1) nie da się kupić wysokiego napastnika grającego głową którego zawsze chciał Skorża bo .. za darmo nie ma a transfer gotówkowy patrz punkt 2
2) nie da się zawodnika przekonać by do nas przyszedł przed zamknięciem okienka na zachodzie bo nie jesteśmy atrakcyjni
3) nie da się wzmocnić drużyny przed eliminacjami LE bo budżet się nie zamknie. Jak awansujemy wzmocnienie będzie (ot taka nagroda dla trenera)

I tak wyglądała nasza ówczesna polityka okraszona czekaniem do ostatniego dnia okienka z nadzieją na sensowny transfer. A nóż ktoś się zgodzi przyjść do nas z braku innych propozycji.
Odpowiedz cytując