|
Przestańcie z tą polityką. Dorabiacie ideologie do śmierdzącego gówna. Wybryk grupy neandertalczyków nie miał nic wspólnego z polityką, to objaw kretynizmu i tyle! Po kiego ch...ja usprawiedliwiacie to polityką?!
Tak jakbym się wysrał sąsiadowi na wycieraczkę i powiedział, że protestuję przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego...
Nie rzucaj pereł między wieprze. Ta banda debili (mam nadzieję, że mała) zna się tyle na polityce, co ja na astronawigacji!
P.S. Byłem w Nancy. Tam była identyczna sytuacja, 3/4 sektora udawało małpy. Przeciwko komu wtedy protestowali? Przeciwko Euro? Przeciwko Tuskowi? Przeciwko mediom?
Dajcie spokój...
Ostatnio edytowane przez willow : 08.06.2012 o godz. 15:08.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|