raindog napisał(a):

|
Nie można na pewno mówić, że źle szukał nowych piłkarzy, gdyż po prostu ich nie szukał, tylko udał się na urlop. ...stąd graliśmy w tym meczu z Łobo na obronie, a w sezonie nie mieliśmy piłkarzy, by zapełnić ławkę rezerwowych.
|
Idąc tym tropem to w tym sezonie było to samo. Ale że to było to za kadencji Valckxa to nie jest to problemem? Bo to "zachodnie wzorce"?