Wyświetl pojedynczy post
Killler
Junior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Wola Duchacka Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2118
Stary 08.06.2012, 11:47
sylver_ napisał(a):Wyświetl post
również się przyłączam.

powiedz tylko, że to sarkazm, bo jeszcze to odczytają za pochwałę i nabiorą rozpędu do podobnych działań.
Oczywiście, że nie było rasistowskich haseł, słyszałem na własne uszy.

Ale co do chuya mają do treningu Holendrów pasy, po których pociskano?, bo tego nie kumam
Jeśli sarkazm nie został zrozumiany to tylko jeszcze bardzie potwierdza wniosek że dyskusja z nimi nie ma sensu.
Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja kocham Cie.
W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe !!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując