Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2116
Stary 08.06.2012, 11:32
sylver_ napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, zawsze można powiedzieć Wisełko nic się nie stało!... nie chodziło bezpośrednio o punkty. chodziło o Wasz SZACUNEK do kibiców, którzy chcieli mobilizować drużynę, dla których zwycięstwo było ważne. Pojechaliście po starych, tych, którzy nie zgadzają się taka politykę.

Tym razem pojechaliście po normalnych ludziach, którzy przyszli na piknik piłkarski.
Zachęciliście tym eventem ludzi do przychodzenia na nasz 35 tyś stadion?!

Nie podcina się własnych korzeni!

To tak OFTOP
Pokazali jak przychodzą w Sosnowcu i w tym sezonie, a za sympatyków piłki nożnej którzy żeby zrobić zdjęcie roobena czy innego kopacza ubraliby nawet koszulkę sąsiadki to ja dziękuję

Za wiele lat jestem na Wiśle, żeby nadal myśleć że charakter dopingu ma wpływ na frekwencje, liczą się tylko sukcesy koledzy, sukcesy i ceny biletów.

@FraMat
Po twoich postach sądzę, że nie miałeś nic z latami 80/90 wspólnego, w mojej pamięci to sie troche różniło, przypomnij sobie np tramwaj po meczu hokeja
Odpowiedz cytując